Sport 2017/2018. tanév

 Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő – 04.19.
 

Résztvevők : Tóth Balázs ,Tóth Gergő, Weigerding Melinda Zoé,Hozsdora Bernadett, Bálint Zoltán

 

Nyuszi kupa úszóverseny – 04.11.
 

 

Kapkodd a lábad sorverseny – 03.22.
 

Országos úszó diákolimpia Debrecen

Verseny előtti készülődés.

Három résztvevővel indultunk Antalffy Zalán, Zsurovits Réka,Flórián Laura.

A megérdemelt jutalom.

Kezdődik a verseny!

Eredmények!!! Flórián Laura első hely ,50 méter gyorsúszás!! ARANYÉREM!!!!

Zsurovits Réka harmadik hely, 50 méter gyors úszás ! BRONZÉREM!!!

Antalffy Zalán előkelő negyedik helyet szerezte meg!!
 
GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK!!! 

Budapesti Diákolimpia Zsinórlabda verseny (2017.12.14.)

A kék csapat 5. a sárga 7. lett.

 

Mikuláskupa – úszóverseny (2017.12.09.)

Zsurovits Réka hátúszásban, mellúszásban és gyorsúszásban indult. Kettő második és egy harmadik helyezést ért el.

 

 

MDSZ: Országos terematlétika verseny (2017.12.07.)

Dragus Cyntia – helyből távolugrás 2. hely
Dragus Cyntia – medicinlabda dobás 3. hely

 

FODISZ: Terematlétikai bajnokság (2017.11.27.)

30 méter futás

pihenő idő

helyből távolugrás

kislabda dobás

Váltófutás – II. helyezést ért el a csapat

Eredmények:

Dragus  Cyntia                30 méter futás             I. hely

                                         medicinlabda  hajítás I. hely
                                         helyből távol               I. hely
                                         kislabda dobás           I. hely
                                         váltó futás                  II. hely
 
Tóth Gergő                      30 méter futás             I. hely
                                          medicinlabda hajítás II. hely
                                           helyből távol             II. hely
                                           kislabda dobás         II. hely
                                           váltó futás                 II. hely
 
Tóth Balázs                      30 méter futás           III. hely
                                           helyből távol             I.  hely
 
Kozma Kamilla                 30 méter futás            I.  hely
                                           váltó futás                II. hely
 
Hrustinszki Balázs            30 méter futás            II. hely
                                           medicinlabda hajítás II. hely
                                           váltó futás                  II. hely
 
Koller Kende                     30 méter futás             III. hely
                                           medicinlabda hajítás  III. hely
 
Lázár Alexandra                 medicinlabda hajítás  II. hely
                                            kislabda dobás          II. hely
 

FODISZ: Budapesti diákolimpia (2017.10.17.)

100m első hely: Godek Szandra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiss Fanni kislabda hajítás 3. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zsurovits Réka 1500 m futás 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Godek Szandra 200 m futás 1 hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dragus Cyntia 800 m futás 2. hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svéd váltó futás 2. hely.
Godek Szandra
Weigerding Melinda Zoé
Kiss Fanni
Rék Eszter
Köszönjük a résztvevőknek a résztvételt, és gratulálunk a helyezetteknek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Spar esélyegyenlőség futás (2017.10.14.)


Budakalászi tófutás 1800m (2017.10.07.)