Iskolai programok

A 2017/2018-es tanév programjai

(frissítve: 2017.11.06.)

Időpont   Program
szeptember 1.   Évnyitó
szeptember 6.   Színházszervezés
szeptember 8. 10.45 Alakuló DÖK gyűlés
szeptember 13. 17.00 Szülői értekezlet
szeptember 16.   Te szedd! Program
 ledolgozva: dec. 22.
szeptember 18.   Állatkerti látogatás az ÉFOÉSz szervezésében
szeptember 20.   Témanap: Háztartások kémiája
szeptember 21.   Szellőcske
szeptember 26.   DÖK napi kirándulás
szeptember 28. 8:00-11:00 Ortopéd szűrés
október 6. 9.00 Megemlékezés az aradi vértanúkról
október 10.   Témanap: Látogatás a III. Kerületi Tűzoltóságon
október 11.   Színházszervezés
október 11.   Sportdélután 
október 14.   Kirándulás a szülőkkel
október 16.   Témanap: tudni illik, hogy mi illik!
október 17.   FODISZ: Atlétika verseny
október 20.   Szüreti multaság óvoda
október 20.   Megemlékezés az 1956-os Forradalom és Szabadságharcról
október 24.   Tantesületi Kirándulás: Kiskörös látogatás a Kiskőrösi EGYMI-be
október 26.   Környezeti nevelés pályázat keretében kirándulás a szigetmonostori klímaparkban
október 27.   Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
október 30 – november 3.   Őszi szünet
november 6.   Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 7. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
november 8.   Színházszervezés
november 10. 10 óra Márton nap
november 15. 10:00-11:00 Mabel Katz Békenagykövet előadása
november 16. 16:00 Bemutató workshop – 3D rendszer bemutatása a szülőknek
november 17. 10.00 Versmondó verseny
november 20.   Nevelési értekezlet – csapatépítő foglalkozás, vendég előadók az egyes kommunikációs technikákról  
november 21-23.   Tájékoztatás a továbbtanulásról, nyílt napok látogatása
november 21.   Témanap: Elektromosság otthonainkban  
november 22. 17.00 Beiskolázási szülői értekezlet
utazó gyógypedagógusi hálózat
november 23.   Témanap alsó
november 27.   FODISZ: Terematlétika verseny  
november 28. 16.00 Pályaválasztási szülői értekezlet  
november 29.   Szellőcske – közös program a szülökkel
november 30. 9-16 óra  Vodafone önkéntes nap
november 30 14-17 óra  Fényszóró Karácsony a Fővárosi Nagycirkuszban
december 5. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
december 5.   Szellőcske – közös program a szülökkel
dec 5-7.   Karácsonyi vásár
december 5.   FODISZ: Asztalitenisz verseny
december 6.   Mikulás
december 6.   Színházszervezés
december 7. 9-16 óra United Way önkéntes nap
december 13.  12:00-15:00 ÉNO vásár
december 13  10:00 Mesejáték
december 13.   Luca napi szokások
december 14.   FODISZ: Zsinórlabda verseny
december 20. 11.00 Karácsonyi műsor
december 21. 14.00 Karácsonyi ebéd
december 21.   Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
december 22.   Tanítás nélküli munkanap – Ledolgozva szeptember 22-én
december 27 – január 2.   Téli szünet
január 3.   Téli szünet utáni első tanítási nap
január    Látogatás a Szemlőhegyi Barlangba
január 9. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
január 10.   Színházszervezés
január 10.   Osztályozó értekezlet: óvoda
január 16.   Témanap: Csodás természettudományok, látogatás a Csodák Palotájába (fizika show)
január 18.   Szellőcske – közös program a szülökkel
január 22.   Osztályozó értekezlet: alsó tagozat
január 23.   Osztályozó értekezlet: felső tagozat
január 23.   Témanap: Témanap: Tűz fizkája, oltása
január 24.   Alsós témanap
január 24.   Osztályozó értekezlet: speciális fejlesztő tagozat
január 26.   Az első félév utolsó napja
február 1.   Szellőcske – közös program a szülökkel
február 2.   bizonyítványosztás
február 5. 14:00 Féléves nevelési értekezlet
február 5. 17:00 Szülői értekezlet
február 6. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
február 7.   Színházszervezés
február 9.   Farsang
február 14.   Témanap: Látogatás a Természettudományi Múzeumban
február 28. 10.00 Prózamondó verseny
február 22.   Nyílt nap
téma: autizmus spektrum zavar
meghívott: Havasi Ágnes
február 23.   Kommunizmus áldozatainak emléknapja
március   Szexuális felvilágosítás; ehhez kapcsolódóan látogatás a Csodák Palotájába (Születés kiállítás)
március 6. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
március 7.   Színházszervezés
március 13.   FODISZ: Sorverseny
március 14. 11.00 Megemlékezés az 1848/49-es szabadságharcról
március 22.   Témanap: A víz szerepe életünkben – látogatás a víztározóban vagy Pénzhasználat – látogatás a Nemzeti Bank pénzverdéjében
március 19.   Alsós témanap
március 26.   Húsvétváró
március 27.   Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
március 28.   Tanítás nélküli munkanap
március 29 – április 3.   Tavaszi szünet
április 4.   Tantestületi kirándulás: Zebegény (Börzsöny)
április 5.   Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 4-10.   Koncz Dezső tanulmányi verseny
április 10.   Komplex Tanulmányi Verseny
április 18.   Színházszervezés
április 11.   Házi Kulturális – Szellő nap
április 11.   FODISZ: Mezei futás
április 17. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
április 20.   Szemét értelmezése, kezelése, hasznosítása a mindennapokban
április 24.   Alsós témanap
május 7.   Pályaorientációs nap
május 8. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
május 9.   Színházszervezés
május 9.   FODISZ: Atlétika verseny
május   Fővárosi Kulturális fesztivál
május 19.   Témanap: gyógynövények a környezetünkben, egészséges táplálkozás
május 19.   Kirándulás a szülőkkel
május 23.   Madarak Fák napja
május 29. 17.00 Szülői értekezlet
június 4.   Nemzeti összetartozás napja/ kirándulás Pilisborosjenőre az „egri” várhoz
június 5.   Osztályozó értekezlet: felső tagozat
június 6.   Osztályozó értekezlet: alsó tagozat
június 7.   Osztályozó értekezlet: speciális fejlesztő tagozat
június 12. 10:45 Fénykép vetítés – Tanári
június 14.   8. osztály bankettje
június 15. 11.00 Ballagás
június 15.   Utolsó tanítási nap
június 20. 16.00 Tanévzáró ünnepség, bizonyítványosztás
június 21-22.   kirándulás Miskolctapolca, Lillafüred
június 28.   Tanévzáró értekezlet