Iskolai programok

A 2016/2017-es tanév programjai

(frissítve: 2017.01.16.)

január 3. Téli szünet utáni első tanítási nap
január 3. Tehetséggondozó pályázat, művészeti program, Szellő EGYMI, 5. alkalom 14 – 16 h
január 4-8. KA2 pályázat: Továbbképzés Balatonbogláron (5 nap)
január 9. Osztályozó értekezlet – Alsó tagozat
január 10. Osztályozó értekezlet – Speciális tagozata
január 11. Óvoda munkaközösség félévzáró megbeszélése
január 11. Színház szervezés 10:00 – 13:30
január 12. Osztályozó értekezlet – felső tagozat
január 17. Tehetséggondozó pályázat, művészeti program, Szellő EGYMI, 6. alkalom 14 – 16 h
január 20. Első félév utolsó tanítási napja
január 24. Témanap: Elektromosság otthonainkban
január 25. Hangtálas relaxáció 14 h
január 27. Bizonyítványosztás
január 30. Félévi nevelési értekezlet 14 h
január 31. Szülői értekezlet 17 h
január 31. Tehetséggondozó pályázat, művészeti program, Szellő EGYMI, 7. alkalom 14 – 16 h
február Nyílt nap az óvodában
február 2. Témanap: Anyanyelvi kommunikáció: „ Helyes – nem helyes?”
február 8. Színház szervezés 10:00 – 13:30
2017.02.?. Látogatás a Ferencvárosi EGYMI óvodájában
február 10. Farsang 14 h
február 14. Témanap: Látogatás a Természettudományi Múzeumban
február 14. Tehetséggondozó pályázat, művészeti program, Kiscelli Múzeum, 9. alk.
február 16. Prózamondó verseny
február 21. Egészséges délután, játékos vetélkedők, közös ételkészítés
február 22. Hangtálas relaxáció 14 h
február 24. Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja
február 28. Tehetséggondozó pályázat, művészeti program, Kiscelli Múzeum, 10. alkalom 14 – 16 h
március 8. Színház szervezés 10:00 – 13:30
március 14. Emlékezés az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc Évfordulójára
március 14. Tehetséggondozó pályázat, záró foglalkozás, Kiscelli Múzeum
március 15. Munkaszüneti nap – Nemzeti ünnep
március 20. Fogadó óra 16 h
március 22. FODISZ – Sorverseny
március 22. Témanap: A víz szerepe életünkben; látogatás a Gellérthegyi Víztározóban
március 23. Témanap: Anyanyelvi kommunikáció „ Játsszunk színházat „
március 29. Hangtálas relaxáció 14 h
április 3-7. Koncz Dezső Komplex Tanulmányi verseny – Megyei forduló (Dió EGYMI – Friss utca)
április 4. Komplex Tanulmányi Verseny – Megyei válogató (Benedek Elek EGYMI – XX. Kerület)
április 5. Színház szervezés 10:00 – 13:30
április 6. Szellőcske: Húsvétvárás gyerekekkel és szüleikkel
április 11. Házi Kulturális Vetélkedő – Szellő nap
április 12. Húsvétváró alkalom, családi nap
április 12. Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 13-18. Tavaszi szünet
április 19. Tantestületi kirándulás: bográcsozás a Budakeszi térségében lévő arborétumban/ eső esetén csapatépítő játszóház a Szellőben
április 20. Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 20. Témanap: Kiskertünk kémiája, biológiája
április 21. Holokauszt Magyarországi Áldozatainak Emléknapja
április 25. Takarítás és virágültetés, testvérosztály program
április 26. Hangtálas relaxáció 14 h
május 1. Munkaszüneti nap – Munka ünnepe
május 3-5. Tehetséggondozó tábor – Felső tagozat, néptánc szakkör
május 4. Témanap: Anyanyelvi kommunikáció „ Megtanultam- gyakoroltam- tudom!”
május 9. Színház szervezés 10:00 – 13:30
május 10. Kitekintés más intézmények munkáiba tagozatonként (nevelési értekezlet)
május 11. Óvoda munkaközösségi értekezlete
május 11. Ballagási dekoráció készítése
május 16. Szülői értekezlet 17 h
május 17. Fővárosi Kulturális Fesztivál – Hegyhát
2017.05.?. Anyák napi műsor
2017.05.?. Témanap: gyógynövények a környezetünkben
május 25. Kihívás napja – Gyermeknap
május 22. Madarak és Fák napja – Pilisborosjenő
Hajókirándulás a családokkal
május 26-27. Koncz Dezső Komplex Tanulmányi verseny – Országos döntő
május 31. Hangtálas relaxáció 14 h
június 1. NETFIT adatfeltöltés végleges határideje
június 1-2. Komplex Tanulmányi Verseny – Országos verseny (Gyömrő EGYMI)
június 2. Nemzeti összetartozás napja
június 3. Szellőcske: kirándulás gyerekekkel és szüleikkel
június 5. Munkaszüneti nap – Pünkösd
június 6. Osztályozó értekezlet – alsó tagozat
június 7. Osztályozó értekezlet – felső tagozat
június 7. Színház szervezés 10:00 – 13:30
június 7. Óvoda munkaközösségi értekezlete
június 8. Osztályozó értekezlet – értelmileg akadályozottak tagozata
június 14. Bankett, iskola dekorálása
június 14. 8. osztály bankettje 15 h
június 15. Utolsó tanítási nap – Ballagás 11 h
június 19. Óvodai munkaközösség tanévzáró megbeszélése
június 21. Évzáró, bizonyítványosztás 16 h
június 22-23. Tantestületi kirándulás
június 28. Tantestületi záró értekezlet 11h Trófea